μενού

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 1ος Όμιλος

ΑΣΚ Λαγυνών – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη                                                                                                          Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνώνώρα: 20:00

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

ΑΣΚ Λαγκαδά – ΕΟΝ Θεσ/νίκης                                                                                                                   Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδάώρα: 21:30

Α.Σ. Αστέρες – Φιλαθλητικός Λαγκαδά        

Γήπεδο: ΜΕΝΤώρα: 21:45

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. - 2ος Όμιλος

Ερμής Λαγκαδά – Δόξα Λευκάδας   

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγκαδά – ώρα: 17:00

 

ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣΚ Λαγκαδά                                                                                                              

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Καλαμαριάς – ώρα: 20:00

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

 

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Εθνικός Σοχού - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Ρουβίκωνας - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.30

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ιωνικός
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Διγενής Κρυονερίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα:15.00

Νίκη Ηρακλείου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.00

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα:15.00

Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα:15.00

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Πολυδενδρίου - ώρα: 11.30

Άρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 12.00

Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.00

Βρασίδας Βρασνών - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα:15.00

Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα:15.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα:11.30

ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΥΠΕΛΟ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 14.30

Θύελλα Περιστερώνα - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα:14.30

ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ

Γραφείο Πολιτικής Προστασίας Δήμου Λαγκαδά

Τηλέφωνο Επκοινωνίας. 2394 330022

Δημοτικό Πρόγραμμα Προστασίας αδέσποτων

Αυτοτελές Τμήμα Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης

ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ

ΣΒΑΚ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ

CyberKids & CyberAlert

    

Ασφαλής εξοικείωση με τις νέες τεχνολογίες και ειδικότερα με το internet.

Επισκεφθείτε το CyberKid μαζί με τα παιδιά σας ώστε να διασκεδάσετε και να ενημερωθείτε για το πώς μπορείτε να πλοηγηθείτε με ασφάλεια.

 

 

Διανυκτερεύοντα Φαρμακεία

στην πόλη του Λαγκαδά

Δρομολόγια Ο.Α.Σ.Θ.

Go to top